tata

1. "Tata. Najważniejsze słowo na świecie" 


W tym roku ponownie przystąpiliśmy do kampanii, jako partner stowarzyszenia "Nasz Bocian" oferując bezpłatnie pulę 20  badań podstawowych nasienia dla zainteresowanych mężczyzn .

Skontaktuj się z nami /zakładka Kontakt/ i zapytaj o szczegóły, powołując się na akcję.


www.nasz-bocian.pl »

http://nasz-bocian.pl

2. Pacjent dla nauki, nauka dla pacjenta


Od 10 stycznia 2022 prowadzimy we współpracy z innymi ośrodkami naukowo-rozwojowymi prace badawcze, które mają na celu: 1/opracowanie nowej metody preparatyki nasienia, pozwalającej na uzyskanie lepszej jakości plemników w porównaniu z metodami dotychczas powszechnie na świecie stosowanymi w laboratoriach embriologicznych w przypadku par cierpiących z powodu niepłodności oraz 2/ określenie ogólnej jakości nasienia w populacji.

Stwarza to dla Państwa możliwość sprawdzenia swojej płodności i całkowicie bezpłatnego pierwszorazowego badania nasienia, którego wynik wydany Państwu będzie miał taką samą wartość, jak wynik badania zleconego przez lekarza w postępowaniu diagnostycznym, czy jako kontrola po leczeniu.

Nasienie wykorzystane będzie wyłącznie do celów naukowo-badawczych a następnie utylizowane.

Udział w badaniach możliwy jest po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu z Laboratorium DEMETER (32 282 90 94) z podaniem hasła: „Pacjent dla nauki, nauka dla pacjenta”.

Akcja planowana jest na 80 badań.